Slide 1
• Kurumsal


Medicomed Tıbbi Cihazları

Medicomed Tıbbi Cihazları 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana özellikle cerrahi alanda çalışmayı tercih eden firmamız Medikal Tıbbi Cihazları Bölgesinde eğitimli ve tecrübeli satış kadrosu ile hizmet verirken diğer bölgelerde de yüksek teknoloji ürünleri ihtiyaç sahiplerine en yakın noktada hizmet sunar.

Medicomed Tıbbi Cihazları çalışanlarıyla birlikte, müşterilerin evrensel kalite ve standartlardaki ürün yelpazesini genişleterek hastanelerde kullanılan tüm cerrahi ve sterilizasyon ürünlerinin yanı sıra portföyüne yeni ürün çeşitleri katarak, her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Ürün Portföyümüz

Süturler - Laparaskopik el aletleri - Fıtık Onarımı ( meshler, Mesh sabitleyiciler) Açık-kapalı cerrahi staplerler – Zımbalamalar, Açık-Kapalı Damar Mühürleme sistemleri , Kardiyoloji Stent – balon , Yara Bakım Ürünleri, Beslenme Ürünleri , Ligasure , Force triad ve uçları

Misyonumuz

Medicomed Tıbbi Cihazları alanında kaliteli ürün , insana saygıyı ön planda tutan satış anlayışı ile kuruldu. Kurulma amacına uygun olarak sağlık profesyonellerine en kaliteli , en güvenilir ,yüksek teknoloji ürünleri tedarik etmekte , ihtiyaç sahiplerinin en kolay şekilde bu ürünlere ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bunları yaparken ilk kurulduğu yıllardaki amatör ruhu ve heyecanı kaybetmemeye özen gösterir

Vizyonumuz

Son teknoloji tıbbi ürünlerin en güvenilir tedarikçisi olmak personelimiz ve müşterilerimizle geniş bir aile olmak amacımızdır.